Youtube Kışkırtma Videoları

/ 16 Aralık 2017 / 145 Görüntüleme / yorumsuz

Merhaba sevgili okurlarımız. Bugün sizlere youtube.com üzerinde yayınlanan kışkırtmalardan bahsedeceğim. Youtube de bu tarz videolara gün geçtikçe bir yenisi eklenmekte ve artmakta.

Peki kışkırtma nedir?

Bir insanı, bir topluluğu bir kimseye, bir topluluğa, bir örgüte ya da devlete karşı, sonradan ağır sonuçlar doğuracak bir eylemde bulunmaya yönlendiren, önceden tasarlanmış girişim.

Youtuberlerin kışkırtma videoları?

Youtube.com da izlediğimiz bir çok kışkırtma videosu fake diyebiliriz. Her insana habersiz bir şekilde kışkırtma yapılmıyor malesef. Bazen önceden tasarlamak gerekir. Ama en çok izlenen ve dikkat çeken kışkırtmalar her zaman ki gibi önceden tasarlanmayanlar ve sonuna kadar gidilen, sabır zorlayan kışkırtmalar oluyor.

Kışkırtma videolarında ki akım genellikle KAFALAR kanalından geliyor. Rahatlıkla diyebiliriz ki, bu işi en iyi yapan kanal bu. Kime ne zaman kışkırtma videosu çekecekleri hiç belli olmuyor ve sabır zorlayan videoları mevcut.

En iyi Kışkırtma Videosu Nasıl Yapılır?

Gerçekten haberi olmayan birine, gerçek bir zaafını bulup kışkırtarak ve bunu sonuna kadar sürdürerek adeta düşman olacak seviyeye getirip dost olarak.

 

Tavsiye

Dünyanın en derin yeri nerdedir?