WORDPRESS

WordPress PHP ile iframe engelleme
WordPress sitelerde uzun zamandır sorun olan site klonlayarak, iframe yöntemi ile içeriklerinizi çekiyorlar yada sitenizi google vb gibi arama motorlarında sıralama kaybı yaşamaya zorluyorlar ise bir çok çözüm arasında en..
WordPress Kurulumu ( Resimli Anlatım )
WordPress bir blog yazılımıdır açık kaynak olarak dağıtılmakta ve bir çok geliştirici bu yazılımı kullanmaktadır. Bu yüzden en çok tema, eklenti ve özelliğe sahip yazılımlar arasında yer almaktadır. WordPress Kurulumu..
WordPress – Cloudflare ücretsiz ssl kurulumu
Cloudflare bir çok kategoride hizmet verdiği gibi ücretli ve ücretsiz olarak da ssl sertifikası hizmeti sağlamaktadır. Bugün size cloudflareden ücretsiz ssl nasıl alabiliriz en basit şekilde gösterelim. Öncelikle dns sunucularımızı..
WordPress toplu içerik silme taşıma ve yorum silme
Merhaba verdiğim eklenti isimlerini wordpress sitenizde plugin ekle diyerek aratın ve kurun… içerik taşıma için WordPress Bulk Move, içerik silme için WordPress Bulk Delete, toplu yorum silme için Bulk Delete Comments..
WordPress 301 yönlendirme işlemi
WordPress Google 301 yönlendirmesi : Eski alan adınız ile sıkıntınız var ise tam size göre bir yöntem. 301 öncesi imkanınız var ise siteyi arama motorlarına kapatın,  site içerisindeki gerekli tüm..
WordPress 301 öncesi bağlantıları güncelleme eklentisi
Selam, wordpress siteniz de herhangi bir nedenle isim değiştirmek mi istiyorsanız kurmanız gereken eklenti budur diyebiliriz. phpmyadmin e hiç girmeden bu eklenti ile tüm bağlantılarınızı güncelleyebilirsiniz. Kullanımı oldukça basit hepsini..