TV-SINEMA

Mitoloji filmleri derlemesi
İzlenmesi gereken kore dizileri
İzlenmesi Gereken Aksiyon Filmleri
Gelmiş Geçmiş En iyi Türk Dizileri
İzlenmesi Gereken Aksiyon Filmleri
Biri aksiyon filmi mi sordu? İşte sizin için seçtiklerimiz… 1- Fast & Furious / Hızlı ve Öfkeli (Seri) Dominic Toretto ve ailem diye nitelendirdiği ekip arkadaşları araba tutkunudur. Aynı zamanda..
İzlenmesi Gereken Bilim-Kurgu Filmleri
Ölmeden önce izlenmesi gereken, beyninizi dipsiz uçurumlara götürecek Bilim-Kurgu Filmlerini sizler için derledik… 1- Inception / Başlangıç (2010) Bilim – Kurgu dediysek başlangıcı kesinlikle ‘’Başlangıç’’ ile yapmalıyız. ‘’Dom’’ becerikli bir..
İzlenmesi Gereken Efsane Filmler
Seçtiğimiz filmler izlemeyenlerin bile mutlaka duyduğu, efsane filmlerdir. Sohbet ortamlarında en çok konusu geçen bu filmleri izlemenizi öneriyoruz. 1- Fight Club / Dövüş Kulübü (1999) Tyler Durden, Dövüş Kulübünün ilk..
Gelmiş Geçmiş En iyi Türk Dizileri
Türk televizyonlarında son dönemlerde inanılmaz bir dizi rekabeti var takipçisi oluşmuş durumdadır. Bu dizilerin her biri birbirinden kaliteli olarak görülse de, bazıları var ki gerçekten Türk televizyon tarihine damga vurmuş..
En İyi Duygusal/Dram/Aşk Filmleri Derlemesi
Merhaba sevgili dostlar, Gelmiş geçmiş en iyi ağlamaklı olabileceğiniz, duygusal, dram, aşk filmlerini sizler için bir araya toplamaya çalıştık. Birbirinden güzel bu filmleri eğer hala izlemediyseniz mutlaka izlenecekler listesine eklemelisiniz...
İzlenmesi gereken kore dizileri
Kore dizileri biz Türklere yakın gelmiştir genelde, yazımızda İzleyici tarafından beğenilen G.kore dizilerini inceleyelim...
Mitoloji filmleri derlemesi
Mitoloji filmleri arama derdine son, günlük hayatımızda macera, aksiyon, canavar, savaş, masal ve tanrılar gibi bir çok şeyi anımsatan bu filmler zaman zaman listelerin başında uzun süreler kalabiliyor, işte izlenmesi..
2017’ye Damga Vuracak Beş Bilim Kurgu Filmi
Sinema sektörü her geçen sene daha da geliştikçe aynı oranda teknoloji ve bununla birlikte efekt programları da gelişiyor. Böylelikle görsel açıdan destansı filmler de eşsiz senaryolar ile beraber ortaya çıkıyor...
En İyi Beş Korku Filmleri Derlemesi
2000’lerden sonra sinema sektöründe yaşanan büyük patlamalar sonucu yapım şirketleri de senaristler de korku türünde çok iyi işler başardılar. Bu sayede de korku türündeki filmleri sevenler için ortaya güzel işler..
En Duygusal Beş Türk Dizisi Derlemesi
Türk dizileri deyince akla gelen ilk tür dram oluyor. Bu türde de ülkemizde televizyon sektöründe çok iyi işler başaran yapımlar oldu. Zaman zaman tek bir sahnesiyle, zaman zaman da final..