Turabi Çamkıran Kimdir ?

/ 26 Aralık 2017 / 420 Görüntüleme / yorumsuz /
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (oy yok)
Loading...

 

1988 yılında Mersin/Erdemli doğumlu olan Turabi Çamkıran’ın çocukluğunu Mersin de yaşamıştır. Liseyi de Mersin de bitiren Turabi, henüz lise yıllarında Break Dansa merak saldı. Mersin Üniversitesi’nde Güzel Sanatlar bölümüne yazılan Turabi Çamkıran buradan mezun olmuştur.

Daha sonra dövüş sporlarına merak saran Turabi, Türkiye de bir ‘’Muay Thai’’ maçında yenilmiştir. Hırs yapıp bu işin merkezine Tayland’a gitmiştir. Orada en iyileriyle dövüşen Turabi, birçok kişinin kolunu bacağını kırdığını kendisi de dile getirmektedir.

2008 yılında 4. Sezonunda ‘’Benimle Dans Eder misin?’’ adlı dans yarışmasına katıldı. 2013 de ise Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı yarışmaya katılan Turabi şovuyla ilgi görmüştür. Sahneye çıkan bir yarışmacıya, bir dövüş hareketi olarak ani dirsek gösterince herkesin ağzı açık kalmıştır.

2014 yılında Survivor yarışmasını katıldı. Agresif tavırları, özlü sözleriyle gönüllerde taht kurdu. Şampiyon oldu. Hemen ardından 2015 yılında ilk kez yapılan Survivor All Star’a da katıldı. 2. Kez Şampiyon oldu.

Birçok dizi ve filmden teklif alan Turabi Çamkıran, Sabit Kanca ve Ketenpere adlı filmlerde ve Kertenkele adlı dizide rol almıştır.
Günümüzde ise 2018 Survivor All Star kadrosuna dahil edildi.

Benzer Konular
Sabina Toziya Kimdir?
Andy Weir Kimdir?
Damla Can Kimdir ?
Nihat Doğan Kimdir ?