TEKNOLOJI

Oyunlarda Kulaklık Sesini Artırmak ( Ses Kasmak )
FPS Oyunlarda kulaklık sesinin önemi nedir? CS GO, ZULA, PUBG gibi bir çok online oyunda artık ses kasarak oynamak var, bu sebep ile bu tür oyunları oynamak acemi oyunculara zorluk..
Google Web Geçmişi (MyActivity) Silme Kapatma veya Durdurma
Google’nin yeni hizmeti olan google myactivty etkinliğini kapatabilir durdurabilir yada isterseniz düzenli olarak geçmişini silebilirsiniz. Bu hizmet a dan z ye tüm geçmişinizi internette yaptığınız tüm işlemleri bellek almaktadır.  Siz..
Pc Oyunları İçin Amd Ekran Kartı Ayarları
Yüksek grafik özelliği isteyen oyunlar için bir bilgisayar aldınız. Fakat oyunlarda kasılmalar mı oluyor? İşte çözümü… Öncelikle ekran kartı driverlarının güncel olduğundan emin olun. Değilse ekran kartınızı güncelleyin. Masaüstünde boş..
En İyi Video Düzenleme Programları
Günümüzde çeşitli platformlarda video yayınlayarak kazanç sağlanabilmektedir. Youtube vb. mecralarda video yayınlayan yayıncılar ise videoları düzenlemek için profesyonel programlar kullanıyor. Peki bu programlar nelerdir? 1- Adobe Premiere Pro Adobe Premiere..
Windows-upt.exe Virüsü Nedir? Nasıl Temizlenir?
Windows-upt exe bilgisayarlara bulaşan bir tür yasal virüstür. Virüsün yasalı mı olur demeyin 🙂 Oluyormuş… Bu virüs genellikle windows’unuzu aktif ettiğiniz programlar üzerinden bilgisayarlarınıza yerleşmektedir ve en belirgin özelliği cpu..
Hard disk raw komutu
Başınıza gelebilecek kötü olaylardan biri. 2 seçeneğimiz var 1.si hard diske format atıp sadece hard diski kurtarmak. 2.si programlar yardımı ile hard disk deki dosyaları tekrar bicimlendirerek kurtarmak…..
USB Bellek Virüsü Nasıl Temizlenir?
Çağımızın internet dünyasında büyük bir tehdit olarak yer alan virüsler bazen bilgisayarımızda büyük sorunlara yol açabiliyor. Bu sorunlardan da en hasarsız şekilde kurtulmanın en büyük yolu ise güvenilir ve sağlam..
Facebook Canlı Yayın Özelliği Nasıl Kullanılır?
Facebook üzerinden canlı yayın yapma özelliği dünyada büyük yankı uyandırdı. Dizi, ürün tanıtımları ve hatta ünlüler bile bu özelliği kullanmaya başladı. Peki Facebook canlı yayın özelliği nasıl kullanılır? iOS ya..
Dünyanın En Büyük 5 Sosyal Medya Sitesi
Günümüzde yaşam şartları değiştiği gibi insanların davranışları da değişim göstermektedir. Buna bağlı olarak insanların hobileri, boş zamanlarını değerlendirme şekilleri ve ilgi duyduğu konular farklılaşmıştır. İnternet in tamamen yaygınlaşmasıyla dünyanın en..
Dünyanın En Pahalı 5 Araba Markası
Günümüz insanlarında oluşmaya başlayan tüketim çılgınlığıyla insanların para harcama alışkanlıkları da değişmektedir. Hatta kullanılan ürünlerin kaliteleri ve fiyatları artıkça sosyal statüsün artacağına inanan ve bu sebep ile çok fazla para harcayan..