Sonu sürpriz biten en iyi 10 film derlemesi

/ 10 Mayıs 2017 / 544 Görüntüleme / yorumsuz /
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (oy yok)
Loading...

Sürpriz Sona Sahip En İyi 10 Film

Bazı filmler vardır ki sonunda ağzımız açık kalır. Kalemi güçlü senarist ve kaliteli bir yönetmenin imzasını taşıyan birçok film bizi şaşırtmayı başarabilmiştir.

Olağan Şüpheliler

Efsanevi mafya lideri Kayser Soze’nin gizemi film boyunca devam eder ve sonunda farklı nidalar atmamıza neden olan bir finalle film son bulur.

Esaretin Bedeli

Kendisini aldatan karısını ve sevgilisini öldürmekten ömür boyu hapis cezası alan Andy, film sonunda bizi epey şaşırtmıştır.

Seven

Yedi ölümcül günahı işleyen kişileri öldüren psikopat bir adam ve onu yakalamaya çalışan dedektifler film sonunda ağzımızı açık bırakmıştır.

Altıncı His

Farklı güçlere sahip olan ufak bir çocuk ve onun psikoloğu arasında gelişen olayları anlatır. Bu film korku kategorisinin en iyi filmlerindendir.

Zindan Adası

Leonardo DiCaprio’nun sonunda hepimizi şaşırttığı hatta kafamızı karıştırdığı güzel bir film.

Siyah Kuğu

Yetenekli bir balerinin tek isteği kuğu gölü balesinde baş balerin olmaktır. Ancak bu hırs onu kendiyle bir savaşa sokacaktır. İlginç sonu ile bizi bizden olan bir film olmuştur.

Oyun

Bu film, Michael Douglas’ın adeta devleştiği bir filmdir. Çok az kişi tarafından bilinen değerli bir maden gibidir. Şaşırtıcı sonu ile mutlaka izleme listenize eklemeniz gereken bir filmdir.

Testere

Testere film serisinin ilk filmi sonunda bizi epey şaşırtmıştır. Bu şaşırtıcılığın ardından 6 film daha çekmeyi başarabilmişlerdir.

Diğerleri

Nicole Kidman’ın usta oyunculuğunu sergilediği bu film, bir annenin çocuklarıyla birlikte evin içinde yaşadığı ilgin olaylara dayanır.

Beni Unutma

Lost dizisinden hatırladığımız Emilie De Ravin ve Alacakaranlık film serisinin yakışıklı aktörü Robert Pattinson’un güzel bir filmidir