Şevkat yerimdardaki Bora kimdir?

/ 18 Haziran 2017 / 153 Görüntüleme / yorumsuz

Fox Tv’nin sevilen dizisi Şevkat Yerimdar’da Bora karakterini canlandırmaktadır. Bora, havalı ve yakışıklı bir Off Road pilotudur. Rafting turları ve doğa gezileri düzenlemekte olan yakışıklı pilotun turizm şirketi vardır. Bora motosiklet gezilerini seven keyif ve eğlence düşkünü bir gençtir. Gizem’in ağabeyi olan Bora ayrıca çapkın bir karaktere sahiptir.

Barış Murat Yağcı Kimdir

Murat Yağcı, 21 Ocak 1991 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Yağcı Bahçeşehir Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler bölümünde okumuştur. Şimdilerde ise Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümünde okumaktadır.

Yakışıklı oyuncu çok erken dönemden beri basketbol oynamaktadır. Ayrıca Yağcı voleybol, hentbol, basketbol, tenis ve yüzme sporları ile uğraşmaktadır.

Genç oyuncu, Efes Pilsen Spor kulübünde 10 sene profesyonel basketbol oynamış ancak geçirmiş olduğu sakatlık nedeniyle bırakmak durumunda kalmıştır.

Daha sonra modellik yapmaya başlayan Barış Murat Yağcı Best Model Of Turkey yarışmasına katılmıştır. Brezilya’da da modellik yapan oyuncu adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Murat Yağcı, şuan mesleğine oyuncu olarak devam etmektedir. İlk olarak Kocamın Ailesi adlı dizide Akın karakteriyle seyircilerle buluşmuş ve adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Rol Aldığı Diziler:

Şevkat Yerimdar

Kiralık Aşk

Kocamın Ailesi

Benzer Konular
Damla Can Kimdir ?
Nihat Doğan Kimdir ?
Ümit Karan Kimdir ?
Emre Durmuş Kimdir?

Tavsiye

Thomas Edison (1847-1931) Kimdir?