OYUNLAR

Oyunlarda Kulaklık Sesini Artırmak ( Ses Kasmak )
FPS Oyunlarda kulaklık sesinin önemi nedir? CS GO, ZULA, PUBG gibi bir çok online oyunda artık ses kasarak oynamak var, bu sebep ile bu tür oyunları oynamak acemi oyunculara zorluk..
ZulaOyun +5 M468 Max Seviye Özellikleri
+5 M468 Silahının Özellikleri Merak edenler için, ZulaOyun da bulunan ücretli silahlardan en değerlisi olan +0 M468 çok fazla yakarak +5 M648 e bastım. Bu itemi basarken verilen emek bende..
Bad_module_info Hatası Neden Kaynaklanır? #ZulaOyun
ZulaOyun sloganı olarak kullandığı İlk ve tek TÜRK yapımı mmofps oyunu.  Bad_module_info bir client hatasıdır. Zula oyunun client i çalıştığında bilgisayarınızda ki yada oyundaki zararlı yazılımlardan dolayı bu ekran gelebilir. Bad_module_info..
Fifa 2020 Grafik & Görüntü Ayarları Nasıl Olmalı?
Fifa 2018 futbol severlerin vazgeçilmez oyunu 29 eylül de çıktı. Elimdeki bilgisayar Asus notebook x550v sürümü. Nvidia force gtx 950m serisi ekran kartı mevcut. Oyunu rahat oynamak için bir kaç..
GTA 5 Milyarder olmak!
GTA 5 te en büyük sıkıntıdan biri paradır.Silah,araba veya mekan almak hatta başarım açmak için büyük miktarda paraya ihtiyaç duyuluyor.Oyunda ki en büyük para kaynağı borsa,bunu kullanarak 44 milyon paranızı..
En İyi Çevrimdışı Oyunlar
Teknolojinin de gelişmesi ile birlikte son yıllarda bilgisayar video oyunu sektöründe büyük gelişmeler yaşandı. Oyun dünyası, internete ihtiyaç duyan ve duymayan oyunlar olarak ikiye ayrılırken çevrimiçi oyunların boyutları, çevrimdışı oyunlara..
Oyunlarda kullanabileceğiniz kullanıcı ve klan isimleri
Merhaba, Online yada offline farketmez oyunlarda kullanabileceğiniz kullanıcı nicklerini sizler için bir araya topladık. İngilizce kullanıcı isimleri Redworm –  Kırmızı solucan Madworm – Manyak solucan Alone – Yalnız, TeK OneOnOne..