Murat Ceylan Kimdir ?

/ 29 Aralık 2017 / 468 Görüntüleme / yorumsuz /
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (oy yok)
Loading...

15 Mayıs 1989 İstanbul doğumlu olan Murat Ceylan, Sanatçı ve Oyuncudur. Henüz 2 yaşında piyano çalmaya ve müzikle ilgilenmeye başladı. İstanbul Devlet Konservatuarları Profesörü Ergican Saydam’dan müzik dersleri aldı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun oldu.

Müzikten başka spor dallarıyla da ilgilenen Murat Ceylan Wish, İstanbul Atlı Spor Kulübünde lisanlı binicidir. Fitness ile ilgilenen Murat Ceylan aynı zamanda surf ve paten yapmayı da oldukça seviyor. 2013 yılında Hilmi Cem İntepe’nin şampiyon olduğu ‘’Survivor’’ yarışmasında Gönüllüler takımı adına yarışmıştır.

Murat Ceylan 2014 de Tv8 ekranlarında yayınlanan ‘’Para Bende’’ adlı programda her hafta başka bir ülkenin başka bir şehrini Almeda Abazi ile birlikte tanıtmıştır.

2016 yılında ‘’Yeni Nesil’’ adlı bir müzik albümü çıkardı. Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan ‘’Familya’’ adlı dizide de oynamıştır. Murat Ceylan Şimdiler de Tv8 ekranlarında yayınlanacak olan ‘’Survivor 2018 All Star’’ adlı yarışmaya katılacağı resmi olarak duyurulmuştur.

Benzer Konular
Sabina Toziya Kimdir?
Andy Weir Kimdir?
Damla Can Kimdir ?
Nihat Doğan Kimdir ?