İnstagram ile Para kazanma

/ 4 Eylül 2017 / 868 Görüntüleme / 1 Yorum /
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (oy yok)
Loading...

Sosyal medyanın gücünün giderek arttığı günümüzde binlerce insanın bu ağlardan nasıl para kazandığı konusunda merak ettiğiniz bilgileri buradan sizlere açıklamak istiyoruz. Özellikle ülkemizde giderek gelişme gösteren internet teknolojisi ile beraber bu alandan para kazanan insan sayısında da ciddi oranda bir artış yaşandı. İşte sizlerde internet üzerinde para kazanmanın kolay yollarından olan İnstagram ile Para kazanma yöntemlerini uygulayarak kolay yoldan para kazanabilirsiniz.

İnstagram üzerinden nasıl para kazanacağız?

Öncelikle bu alanda para kazanmak için son derece yüksek bir sosyal kullanıcıya sahip olmanız gerekmektedir.  Yani kısacası kullanmakta olduğunuz İnstagram’ınızda ne kadar fazla abone varsa o kadar fazla para kazanabilirsiniz.

Günümüzde 1 Milyara yakın kullanıcı sayısına ulaşan İnstagram’da bu kadar fazla kişinin bulunması alında Pazar payının ne kadar büyük olduğunu gözler önüne sermektedir. İşte bu yüzden sizlerde bu pazardan pay çıkartmak istiyorsanız yapmanız gereken ya kendi sayfanız üzerinden reklam almak ya da İnstagram üzerinde abonesi fazla olan kişiler ile iletişime geçerek buradan sayfanızın ve satışınızı yaptığınız ürünlerin reklamını yaptırmak olacaktır.

İnstagram üzerinden para kazanmanın ilk yolu olan abone sayınızdan para kazanma hakkında bilgi verelim.

Mesela İnstagram hesabınızda 1 Milyon üzerinden abone bulunduğunu varsayarsak, bu rakamın son derece ciddi olduğunu zaten söylememize gerek yoktur. Bugün çok büyük sitelerin bile günlük 1 Milyon kişiye ulaşma şanslarının çok zor olduğu bu dönemde sizin hesabınızda bulunan 1 Milyon kişiye ulaşma fırsatınız oldukça kolaydır. Bu yüzdende bu tarz işler ile ilgilenen kişilerin gerçek anlamda kazandığı paraları hayal etmek bile zor olacaktır.

Elinizde bulunan sayfanızdan para kazanmak için firmalar muhtemelen sizler ile kısa süre içerisinde iletişime geçmek isteyecektir. Özellikle de online olarak alışverişin giderek hız kazandığı günümüzde sosyal ağlar üzerinden yapılan alışverişlerin önemi oldukça büyüktür. Mesela kadınlara yönelik sattığınız ürünler, kozmetik ürünleri , kıyafetler ve çantalar buna benzer birçok alanda firmaların reklamlarını almanız durumunda sayfanız üzerinden ciddi paralar kazanma şansını yakalamış olacaksınız. Burada dikkat etmeniz gereken konunun aslında ticaret yapacağınız kişileri iyi belirlemek olacaktır. Yani firma olarak kendinize seçtiğiniz güvenilir firmaların aslında bazen sizleri zor durumda bırakma şansları bulunmaktadır. Bu yüzdn bu konuda dikkat etmeniz gerekmektedir.

Yukarda bahsettiğimiz yöntem dışında para kazanmanın bir diğer yöntemi de elinizde bulunan ürünlerin pazarlaması bu ağ üzerinden yapmak olacaktır. Mesela kadınlara yönelik satış yapan bir mağazanız bulunuyor ve ürünlerinizi daha fazla kişiye ulaştırmak istiyorsanız yapmanız gereken İnstagram üzerinde çok fazla abonesi bulunan kişiler ile iletişime geçmek olacaktır. Özellikle burada kadınlara yönelik sayfaları tercih etmeniz satış yapmanız bakımından daha kolay olacaktır. Bir spor sayfası yerine kadınlara yönelik sayfalar üzerinden ürünlerinizin tanıtımını yaparak daha fazla satış yaparak ciddi anlamda para kazanmış olacaksınız..

Ancak burada bazı sayfaların tamamen şişirilmiş sayfalar olduğunu düşündüğümüz zaman bu konuda dikkat etmeniz gerekmektedir. Yani reklam vereceğiniz sayfanın abone sayısının gerçek kişiler üzerinden olduğunu anlamak için sayfayı uzun bir süre takip etmenizi sizlere öneriyoruz. Ya da reklam anlaşması yapmadan önce sayfa üzerinde birkaç kez deneme linki yaptırmanız ileriye dönük olarak daha sağlam sonuçlar almanıza neden olacaktır.

Yukarda bahsettiğimiz iki yöntemi uygulayarak sizlerde artık İnstagram ile Para kazanma yöntemleri hakkında bilgi sahibi olmuş olacaksınız. Ancak öncelik olarak kendi sayfanızı oluşturmanız ve bu durumdan para kazanmayı tercih etmeyi sizlere öneriyoruz.

 

 

İnstagram ile Para kazanma (1 Yorum)

  1. İnstagram ile ilgili yazınızı keyifle okudum gerçekten de yazınızda belirttiğiniz gibi instagramdan çok ca para kazanmak mümkün..