Hakan Hatipoğlu Kimdir ?

/ 29 Aralık 2017 / 363 Görüntüleme / yorumsuz /
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (oy yok)
Loading...

28 Kasım 1979 Çanakkale doğumlu Hakan Hatipoğlu, yarışmacı, oyuncu ve sunucudur. Milli bir sporcudur. Sutopu oynamaktadır. 2013 Akdeniz Oyunları’nda Türk Sutopu Milli Takımı’nda mücadele etmiştir.

Hakan Hatipoğlu, Işık Üniversitesi İşletme Bölümü ve Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü’nde eğitimini tamamlamıştır. İlk kez ‘’Var Mısın Yok Musun’’ adlı yarışmada ekranlara çıkmıştır. Yarışmada güler yüzüyle sempati kazanmıştır. Yine bu yarışmada bir yarışmacı olarak yer alan Gizem Akın ile tanışmış ve evlenmiştir.

2010 yılında ‘’Survivor Kızlar – Erkekler’’ adlı yarışmada yer almıştır. Eşi Gizem Akın ile birlikte yarışmıştır ve duygu dolu anlar yaşatmıştır. Hakan Hatipoğlu 2015 de ‘’Survivor All Star’’ kadrosunda yer almıştır. 17 Haftalık bir süreç sonunda yarışmadan 6. Olarak ayrılmıştır. Yine 2010 yılında sevilen dizi ‘’Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’’ adlı dizide 80 bölüm oynamıştır.

Aynı zamanda Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm adlı filmde de rol almıştır.  Hakan Hatipoğlu Şimdilerde Tv8 ekranlarında yayınlanacak olan ‘’Survivor 2018 All Star’’ adlı yarışmada kadroya dahil edilmiştir.

Benzer Konular
Sabina Toziya Kimdir?
Andy Weir Kimdir?
Damla Can Kimdir ?
Nihat Doğan Kimdir ?