GTA 5 Milyarder olmak!

/ 5 Haziran 2017 / 588 Görüntüleme / yorumsuz /
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (oy yok)
Loading...

GTA 5 te en büyük sıkıntıdan biri paradır.Silah,araba veya mekan almak hatta başarım açmak için büyük miktarda paraya ihtiyaç duyuluyor.Oyunda ki en büyük para kaynağı borsa,bunu kullanarak 44 milyon paranızı 2 milyara kadar çıkartabilirisiniz.

Borsa Kullanımı:

-İki ana borsa şirketi var;LCN Exchange ve BAWSAQ.LCN çevrimdışıdır BAWSAQ ise çevrimiçi olup Social clube bağlı değilseniz sayfa açılmayacaktır.

-Borsa ya girmek için telefonu açın>İnternet>Para ve servisler bölümünde şirketleri görüceksiniz.

-Paranızı en çok arttırıcak görevler Lesterin suikast görevleridir.O yüzden en sona bu görevleri bırakın.

-Ana görevlerin sonunda biraz paranız oluyor.Bundan sonra Lester görevlerine başlıyorsunuz.

-Son görevde Deathwish yani The Third Way i seçecekseniz görevi yapmadan önce her karakterinizden LCN şirketindeki Augury Insurance şirketine tüm paranızı yatırın.(Yatırmadan önce oyunu kaydedin).Görev yaptıktan ve Credits den sonra şirket %100 gelir elde ediceksiniz.(Zaman geçirmek için Uyuyabilirsiniz+Haftasonu olmamasına dikkat edin haftasonları borsada değişiklik olmuyor.)

-Görevlerden sonra hisse % artışları PS4,PC,xbox için farklı oranlarda artmaktadır.Aşağıda yazılan oranlar PC,PS4,Xbox one içindir.

LESTER SUIKAST GÖREVLERİ

1-The Hotel Assassination

Görevi yapmadan önce tüm karakterlerinizle BAWSAQ’deki Betta Pharmaceuticals şirketine tüm paranızı yatırın.Görevin yapın.Hisselerin %35-38 kadar yükseldiği zaman tüm hisseleri satın.(Uyuyarak zaman hızlandırabilirsiniz.)

2-Multiple Target Assassination

Görevi yapmadan önce LCN Exchange’deki Debonaire şirketine tüm paranızı yatırın.Görevi yapın.Hisse fiyatlarından %35-40 gelir elde ediceksiniz.Tüm hisseleri satın.

(tavsiye)2. olarak görevi yaptıktan sonra LCN Exchange’deki Redwood şirketinin hisseleri -20-25% civarlarındayken tüm paranızı Redwood şirketine yatırın.Uyuyarak zamanı hızlandırın.Hisse fiyatlarından 200-210% civarlarında gelir elde edeceksiniz.Bu sıralarda tüm hisselerinizi satabilirsiniz.

3-The Vice Assassination

Görevi yapmadan önce BAWSAQ’deki Fruit şirketine yatırın.Görevi yapın.Uyuyarak zamanı hızlandırın.Her uyandığınızda hisseleri kontrol edin.%15-25 civarlardayken tüm hisselerinizi satın.

2. olarak görevi yaptıktan sonra BAWSAQ’deki Facade şirketinin hisseleri 20-25% civarlarındayken tüm paranızla hisseleri alın.Uyuyarak zamanı hızlandırın.%20-25 gördüğünüzde tüm hisseleri satın.

4-The Bus Assassination

Bu sefer görevden önce bir şey almıyoruz.Görevi yapın sonrasında tüm paranızı BAWSAQ’deki Vapid şirketine yatırın.Uyuyarak zamanı hızlandırın.%100 gördüğünüz zaman tüm hisseleri satın.

5-The Construction Assassination

Görevi yapmadan önce tüm paranızı LCN Exchange’deki Gold Coast şirketine yatırın.Görevi yapın.Uyuyarak zamanı hızlandırın.Hisselerde %38-40 kadar geliri gördüğünüzde tüm hisseleri satın.