Google

Numaralandırılmış Sayfaları Robots.txt ile Engellemek
Bir web sitesine sahipseniz ve web sitenizin iyi bir seo alt yapısına sahip olmasını istiyorsanız şunu bilmelisiniz ki Google’de numaralandırılmış sayfaları pek sevilmez.  Buda Google seo için sizlere ince bir..
Google Web Geçmişi (MyActivity) Silme Kapatma veya Durdurma
Google’nin yeni hizmeti olan google myactivty etkinliğini kapatabilir durdurabilir yada isterseniz düzenli olarak geçmişini silebilirsiniz. Bu hizmet a dan z ye tüm geçmişinizi internette yaptığınız tüm işlemleri bellek almaktadır.  Siz..
Google link reddetme aracı kullanım klavuzu
Merhaba, bir çok kişi link ler yüzünden manuel spama yada google filtre cezalarına maruz kalmakta. Bu tür cezalar içinde belli başlı ücretler ödemekte… Googlede spama düşen bir site genel olarak..
Google cezaları – Penaltı, Filtre, Bomb, Sandbox
Google cezaları bilinen Penaltı, Filtre ( -30 -60 -90 ), Bomb, ve Sandbox cezaları her güncellemede biraz daha artmakta, çok canınızı sıkacak işler bunlar, düşünsenize belli bir emek harcıyorsunuz bilinçsiz seo..
Google Allo Nedir, Nasıl Kullanılır?
Google Allo Nedir, Nasıl Kullanılır? Google tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen Google Allo yeni bir sohbet uygulamasıdır. Android ve İOS platformundaki cihazlar için üretilen bu uygulama kullanıcılara sevdikleri ile mesajlaşırken..