Gelmiş Geçmiş En Komik 5 Yerli Dizi Derlemesi

/ 29 Mayıs 2017 / 402 Görüntüleme / yorumsuz /
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (oy yok)
Loading...

Türk televizyonlarında gelmiş geçmiş en komik Türk dizilerini sizler için derledik, tabi bunların dışında da illaki komik Türk dizileri vardır ama biz sadece 5 tanesini sizlere sunuyoruz…

Leyla ile Mecnun: 2011 – 2013 arasından yayında olan diziyi severek takip etmiş çok ciddi bir kitle vardır. Daha doğduklarında aynı beşiklere yatırılan iki bebeğin ailelerinin bebekleri beşik kertmesi yaparlar ve yıllar sonra evlendirilmek için istemeye gittiklerinde tüm olaylar başlar. Başta gönülsüz olarak ailesi ile Leyla’yı istemeye giden Mecnun’un ilk görüşte Leyla’ya aşık olması ile olaylar komik bir hal almaya başlar.

Kardeş Payı: 2014 te yayınlanmaya başlayan dizi günümüzde hala devam etmektedir. Koyu beşiktaş fanı olan babaları tarafından ilk iki oğluna Metin ve Ali ismini veren Tahsin Bey üçünücü çocuğunun kız olmasına rağmen adını Feyyza adını vermiştir. Bu kardeşlerin kimseyi ciddiye almayışları ve değişik icatlarının başarılı olması diziyi farklı ve eğlenceli bir hale getirmektedir.

İşler Güçler: 2012 – 2013 tarihleri arasında yayında olan dizide üç yakın arkadaşın oyunculuk yolundaki eğlenceli maceraları işlenmiştir.

Beş Kardeş: 2015 te yayınlaşmaya başlayan ve günümüzde hala devam eden Beş Kardeş dizinde Türk aile yapısının eğlenceli yanları ortaya konmuştur.

Avrupa Yakası: 2004 – 2007 yılları arasında yayınlanan komedi dizisi modern bir ailenin başından geçen komik olayları ele almaktadır.