O Ses Türkiye 2018

Mehlika Çırakoğlu Kimdir ?
Mehlika Çırakoğlu yarışmaya Ankara’dan katıldı. TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında Zorlu Sevdam adlı parçayı seslendirdi. Çocukluğundan beri şarkı söylediğini belirten Mehlika Çırakoğlu, yalnızca Hadise’yi döndürmeyi başarmıştır. Hadise ise diğer jüri..
Megan Davis Kimdir ?
1990 doğumlu aslen Amerikalı olan Megan Davis yarışmaya Hollanda’dan katıldı. TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında Stand By Me adlı parçayı seslendirdi. Hollanda’da Türk Halk Müziği okuyan Megan Davis jüri ve..
Kerem Karaköse Kimdir ?
1992 doğumlu aslen Kayserili olan Kerem Karaköse yarışmaya Avusturya’dan katıldı. TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında Sunday Morning adlı parçayı seslendirdi. Yaklaşık 4 senedir müzikle uğraştığını belirtiyor. Daha önce Almanya’da ses..
Özgür Aksu Kimdir?
1997 doğumlu olan Özgür Aksu ( Antalya ), TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında GAMZELER şarkısını yorumlayarak tanınmıştır. Sahnede ki performansı ile jüri üyelerinden Hadise ve Yıldız Tilbe yarışmacının performansını beğenmiştir. Ünal jüri üyelerinden HADİSE‘nin takımında kalmıştır...
Mehmet Ali Dumlu Kimdir?
Mehmet Ali Dumlu, TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında Blue Suede şarkısını yorumlayarak tanınmıştır. Sahnede ki performansı ile jüri üyelerinden Hadise ve Murat Boz yarışmacının performansını beğenmiştir. Dumlu jüri üyelerinden MURAT BOZ‘un takımında kalmıştır...
Fatih Ünlü Kimdir?
Fatih Ünlü urfa da yaşamını sürdürmektedir. Müzik hayatına orta okul yıllarında başlamış, bağlama kursuna gitmiştir. Kendisi Müzik Öğretmenidir.  O Ses Türkiye yarışmasında Urfa’nın Etrafı türküsünü yorumlayarak tanınmıştır. Yorumu ile 4 jüri..
Nusret Doğru Kimdir?
1996 yılında Şanlıurfa/Viranşehir’de doğmuştur. Babasının müzikle ilgilenmesi sebebiyle müziğe ilgisi çocukluk yıllarına dayanmaktadır. Geçte olsa 12 yaşında, müzik öğretmeninin de desteği ile gitar çalmaya başlamıştır.  Kısa bir süre boyunca müzik..
Cengiz Şahin Kimdir?
Cengiz Şahin, TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında DERMANIMSIN şarkısını yorumlayarak tanınmıştır. Sahnede ki performansı ile jüri üyelerinden Yıldız Tilbe yarışmacının performansını beğenmiştir. Şahin jüri üyelerinden YILDIZ TİLBE‘nin takımında kalmıştır...
Fırat Erek Kimdir?
Fırat Erek, TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında Hoşgeldin şarkısını yorumlayarak tanınmıştır. Sahnede ki performansı ile jüri üyelerinden Yıldız Tilbe yarışmacının performansını beğenmiştir. Erek, jüri uyelerinden Yıldız Tilbe‘nin takımında kalmıştır...
Özlem Torluk Kimdir?
Özlem Torluk, O Ses Türkiye sahnesinde Ahdım Olsun şarkısını yorumlayarak tanınmıştır… Ses tonu Sibel CAN‘a benzetilen yarışmacı, Jüri üyelerinden Gökhan, Murat Boz ve Yıldız Tilbe’yi döndürmeyi başarmış, Gökhan‘ın takımını tercih..