Çukur Dizisi

Çukur Dizisi 13.Bölüm ilk Sahne ve Fragmanları
Çukur dizisi takipçileri için her hafta güncel olarak paylaşmaya çalıştığımız, Çukur Dizisi 13.bölüm ilk sahne ( Sneak Peek ) ve yayınlanacak tüm fragmanlarını bu içerikten takip edebilirsiniz...
Çukur Dizisindeki “Cumali Koçovalı” Kimdir?
Show TV’de her pazartesi yayınlanan Çukur Dizisindeki Cumali Koçovalı karakteri kim olabilir ? Henüz dizinin herhangi bir yerinde yüzü görünmemesine rağmen merakla beklenen bu karakter için şimdiden bir çok tahmin..
Çukur Dizisindeki “Bey Efendi Baykal” Kimdir?
Burak Sergen, Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisine 06.11.2017 tarihinde dahil olmuştur. Dizi de canlandırdığı karakter BAYKAL dır. Yeraltı dünyasının tehlikeli isimlerinden olan Baykal, çok hırslı ve çok da zekidir. Koçovalı..
Çukur Dizisindeki “Selim Koçovalı” Kimdir?
Öner Erkan, Show TV ekranlarında yayınlanan “Çukur” adlı dizide “Selim Koçovalı” karakterini canlandırmaktadır. Koçovalı ailesinin üçüncü büyük oğludur. Ailenin eğlence sektöründeki işlerini yönetmesine rağmen babasının değerlerini benimsemez. Bu yüzden babasının..
Çukur Dizisindeki “İdris Koçovalı” Kimdir?
Ercan Kesal, Show TV ekranlarında yayınlanan “Çukur” adlı dizide “İdris Koçovalı” karakterini canlandırmaktadır. Koçovalı ailesinin residir. Çukur mahallesini yöneten, Güçlü ve cömert bir adamdır. Saldırılara mağruz kalan ailesini ile beraber..
Çukur Dizisindeki “VARTOLU Saadettin” Kimdir?
Erkan Kolçak Köstendil, Show TV ekranlarında yayınlanan “Çukur” adlı dizide “VARTOLU” karakterini canlandırmaktadır. Doğduğu ve çocukluğunun geçtiği Çukur’a intikam almak için geri dönen, acımasız bir mafya lideridir. Yıllar sonra Çukur’a..
Çukur Dizisi Yamaç’ın Dinlediği Müzik
12 Ağustos 2017 tarihinde Gazapizm35 kanalından yayınlanan Gazapizm – Heyecanı Yok isimli parça çukur dizisinde Yamaç’ın dinlediği parça… Gazapizm in seslendirdiği rap müzik şuan 17 milyon dinlenmeye sahip olup hızla artmaktadır...
Çukur 10.Bölüm Yamaç vs Selim Restleşme Son Sahne
Çukur 10. bölümü son sahnede Yamaç’ı terk eden Sena evde Yamaç’ı beklerken eve bavullar geliyor… Selim’in hain olduğunu düşünmeye başlayan Yamaç Koçovalı, Selim ile rus ruleti oynuyor ve kafasına silahı dayıyor...
Çukur 10.Bölüm – Çukur Evimiz İdris Babamız Sahnesi
Büyük çatışmanın ardından, Vartolu balkonunda kahvaltı yaparken Yamaç Koçovalı ziyarete gelir. Vartoluya sorar kimsin lan sen? Vartolu : ee ne demişler çukur evimiz İDRİS babamız der...
Çukur 10.Bölüm Celasun ve Medet Sahnesi
Vardolunun adamı Medet, Celasun un canının değersiz olduğunu ve ona hiç güvenmediğini söylüyor. Celasun ise benim gözüm çok daha yüksekte diyor…..