Duygu Köseoğlu Kimdir?

/ 3 Aralık 2017 / 1.299 Görüntüleme / yorumsuz /
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1)
Loading...

Duygu Köseoğlu 1994 doğumludur. Kendisinin söylemine göre biraz kilolu doğmuş. Ona Duygu adını Babaannesi vermiştir. Çok sessiz ve sakin bir çocukluk geçirmiştir. Tabi ufak yaramazlıkları da yok değilmiş. Alt komşusunun gündüzleri Duygu Köseoğlu’na baktığı gelen bilgiler arasındadır.

Annesi çok fazla bilgisayar oyunu oynadığı için Duygu Köseoğlu’nun dikkatini çekmiştir. Annesine bilgisayar oyunlarını kendisine öğretmesi için baskı kurmuştur. 1. Sınıftan 8. Sınıfa kadar Sınıf Başkanı olmuştur. Okuldan eve geldiğinde ise hep oyun oynarmış.

7 Yaşındayken annesi ve babası boşanmıştır. Annesiyle başka şehre taşınan Duygu Köseoğlu zor zamanlar geçirdiğini söylüyor. Annesi bir gün kendisine bakmakta zorlandığını söyleyip, Duygu’yu Babası ve Babaannesine emanet etmiştir. Bazen Tekirdağ’daki teyzesinin yazlığına gidiyordu. Teyzesiyle takı yapıp satarak ilk ticari faaliyetlerini gerçekleştirmiştir. 2 sene Voleybol takımında oynamıştır.

Bilgisayar Oyunlarının küçüklüğünden beri kaçış noktası olduğunu söyleyen Duygu Köseoğlu, şimdi de bilgisayar oynayarak Youtube da ve Twitch platformlarında yayınlar yapmaktadır. Lise eğitimi bitmek üzereyken Babaannesi vefat etmiştir. Bu Duygu Köseoğlu’nu çok etkilemiştir. Yıldız Teknik Üniversitesi mezunudur. Bir oyun fuarına katıldığında, insanların oyun oynayarak bunu milyonlara izlettiğini görünce, kendisi de bu işi yapmak istemiştir.

3 Sene Twitch platformunda canlı yayın yapmıştır. Duygu Köseoğlu daha sonra İnsanların canlı yayınlarını kaçırmasına üzüldüğü için bir de Youtube kanalı açmaya karar vermiştir. Hayatı tam düzene girmişken en sevdiği arkadaşı Büşra bir trafik kazasında vefat etmiştir. Hayatında ki en değerli şeyleri birer birer kaybeden Duygu Köseoğlu güçlü durmayı başararak, büyük bir kitleyle zirveye ulaşmıştır. Güncel olarak youtube kanalı 1,2 milyon aboneye ulaşmıştır.

Duygu Köseoğlu TV8 televizyon kanalında bir programa da konuk olmuştur.

Benzer Konular
Sabina Toziya Kimdir?
Andy Weir Kimdir?
Damla Can Kimdir ?
Nihat Doğan Kimdir ?