D’smart İptal ettirme nasıl yapılır?

/ 6 Eylül 2017 / 674 Görüntüleme / yorumsuz /
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (oy yok)
Loading...

Kullanmakta olduğunuz Dijital bir platform olan D-smart paketinizi iptal ettirmek isteyen kullanıcıların izlemesi gereken adımları buradan açıklamak istiyoruz. Aylık olarak ücret ödemek zorunda olduğunuz bu paketi iptal ettirmek telefon üzerinden herhangi bir iptal işlemi alınmadığı gibi sizlerden yazılı olarak bir başvuru yöntemi istenmektedir. Bu yüzden yapmanız gerekenleri açıklıyoruz.

D-smart iptal ettirirken izlemeniz gereken yollar

Öncelikle D-smart İptal ettirme işlemini yapmak için firmaya ait olan telefon numarasını aramanız gerekmektedir. D-smart müşteri danışma numarası olan 0850 266 02 66 numaralı telefonu aradıktan sonra karşınıza çıkan müşteri danışmanına D-smart’ınızı iptal ettirmek istediğinizi belirtmeniz ilk adım olacaktır.

Bu işlemden sonra karşınıza muhatabınız olan müşteri danışmanı sizlerin bu işlemi yapmak için yazılı bir belge ile fax çekmenizi isteyecektir.  A4 kâğıdının üzerine “ Kullanmakta olduğum D-smart aboneliğinin iptal edilmesini talep ediyorum.” Yazdıktan sonra alt kısmı (İsim – Soyisim, İmza , Adresiniz ve D-smart abonelik numaranızı )  yazdıktan sonra imzalayarak 0212 478 03 33 numaralı cihaza fax çekmeniz istenecektir.

Bu işlemden sonra Fax işleminizi kısa süre içerisinde işleme alacak olan D-smart sizlere sistemde Kayılı olan cep telefonunuz üzerinden bir mesaj göndererek D-smart iptal işleminin kayıt altına alındığını ve 7 gün içerisinde yayınınızın kapanacağı konusunda bir bilgilendirme SMS daha gönderecektir. Bu işlemden 7 gün sonra kullanmakta olduğunuz D-smart aboneliğiniz resmen iptal edilmiş olacaktır.

NOT: Kullanmakta olduğunuz D-smart kutusunun sizlerden geri isteneceğini belirtmek istiyorum. Bu yüzden kapattırdığınız D-smart’ın kutusunu kaybetmeden en yakın D-smart bayisine teslim etmeniz sizlerin maddi anlamda ciddi bir ücret ödemekten kurtulmanıza yardımcı olacaktır.