BLOG

Mugo nedir?
Godaddy ödeme sorunu
Cerrah gülümsedi :)
Cerrahın telefonu çalar, arayan hastahane sekreteridir. Buyurun sizi dinliyorum. Sayın hekim, ağır hasta var, acele bütün işinizi bırakın gelin. Geliyorum de…yip hekim telaşla yola düştü. Hekimi hastahanede hastanın babası hışımla..
Siyah Cam Ocak Nasıl Temizlenir?
Son dönemlerde mutfakta en çok tercih edilen siyah camlı ocaklardır. Mutfağımıza şıklık katan bu ürünlerin temizliği de biraz emek istiyor. Siyah camlı olduğu için çabuk tozlanabiliyor, lekeler hemen görünebiliyor. Yemek..
Koltuk Nasıl Temizlenir?
Koltuk neyle silinirse temiz olur? Evimizde en çok kullandığımız eşyalardan biridir koltuk. Çok kullandığımız için doğal olarak da çabuk kirleniyor. Kirlenen koltuk nasıl temizlenir? temizliği nasıl yapılır? Temizliğe başlamadan önce..
Yağ Şişesi Nasıl Temizlenir ?
Mutfak eşyalarının temizliği içerisinde en zor olanı yağ şişelerinin temizliğidir. Yağ şişeleri genellikle ağzı dar bir şekilde tasarlanmıştır. Yağları kullanırken çok dökülmesin, etrafa sıçramasın diye bu şekilde üretilen şişelerin kullanımı..
Banyo duvarları nasıl temizlenir?
Banyo temizliğine en çok dikkat edilmesi gereken yerlerdendir. Mikropların kolayca ve çok çabuk oluşabileceği banyolarımızı sağlığımız için sık sık temizlemeliyiz. Temizlik yapılırken en çok zorlanılan kısımlarından biri hiç şüphesiz banyo..
Mutfak Tezgahındaki Sarı Lekeler Nasıl Çıkar ?
Her bayan evine özen gösterir. Hele konu mutfak olunca daha çok dikkat eder. Bütün gün kullanılan bu alanın temizliği, düzeni de bir o kadar önemlidir. Hem hijyen açısından hem de..
Yanmış Çelik Tencere Nasıl Temizlenir ?
Yemek yapan herkesin başına gelebilecek bir durumdur tencereyi yakmak. Yemek yaparken unutursun hatırladığında geç kalmışsındır. Çünkü yemeğin de yanmıştır tencerende. Yanan yemek yerine yenisi yapılır da yanan tencereyi ne yapmalıyız diye..
Patlıcan Sapı Kürü ve Faydaları
Patlıcan sebze olarak çok geçmiş zamanlardan beri ülkemizde ve tüm dünya ülkelerinde tüketilen bir sebzedir. Her sebzede olduğu gibi, lezzetli yemekler yapıldığı ve tüketildiği müddetçe patlıcanın da faydaları araştırılmadan tüketilmektedir...
Pil Nedir? Piller Neden Zararlıdır?
Pil Nedir? Kimyasal enerjinin doğrudan dönüşümü ile üretilen elektrik enerjisini bünyesinde saklayan cihazlara pil denir. Dönüşüm tek yönlü ise bu pile primer pil veya halk arasında söylenildiği şekli ile şarjsız..
Elbise Dolabı Kokusu Nasıl Giderilir ?
Elbise Dolabı Nasıl Temizlenmeli ? Özellikle bayanların elbise dolabı kokusu nasıl giderilir sorusu için giysiler ve giysilerin düzeni, bakımı çok önemlidir. Giysileri dolaba özenle yerleştirmek kadar onların güzel kokulu kalmasına,..