Beşiktaş VS Galatasaray Maç Öncesi Analiz – 02.12.2017

/ 1 Aralık 2017 / 321 Görüntüleme / yorumsuz

Süper ligin 14. haftasında 2 kasım 2017 saat 19:00 da başlayacak Beşiktaş – Galatasaray maçı ne olur?

Merhaba arkadaşlar, özellikle bir çok derbi maçını yakınan takip etmekteyim. En kısa şekilde sizlere Beşiktaş dan başlayalım…

Beşiktaş :

Bu sene hem şampiyonlar liginde çok iyi olmaya oynuyor hemde lig den tekrar şampiyonlar ligine katılmayı hatta belki imkan olursa tekrar şampiyon olmayı bile hedef haline getirebilir. Oldukça yoğun bir şekilde maçlara çıkıyor. Şuan şampiyonlar ligini hiç yenilmeden bitirip tarih yazmak istediği de bir kesin. Yani önümüzde ki şampiyonlar ligi maçında deplasmanda Leipzig’e karşı oynayacak bunları kesinlikle göz önünde bulundurmalıyız.

Galatasaray :

Ligde şuana kadar en zorlu maçlarını Antalyaspor ve Başakşehir ile yaptı ve bu ikisini kaybetti. Takım çok yeni bir 11 e sahip ve tecrübesiz. Süper ligde şuan 1. olması hiçbir şeyi değiştirmez. Zorlu maçlarında henüz bir 3 puanı yok ama bu da Galatasaray mutlaka mücadelesini sonuna kadar verecektir.

Sonuç ne olur?

Eğer Beşiktaş avrupa kupalarında oynamasa kazanır diyebilirim ama şuan her iki takıma da kazanır yada kaybeder demek çok yanlış olur. Beraberlik diyebilirim İddacılara’da karşılıklı gol olur diyelim :))))