WordPress – Cloudflare ücretsiz ssl alma ve kurma WordPress – Cloudflare ücretsiz ssl alma ve kurma

  Cloudflare bir çok kategoride hizmet verdiği gibi ücretli ve ücretsiz olarak da ssl sertifikası hizmeti sağlamaktadır. Bugün size cloudflareden ücretsiz ssl nasıl alabiliriz en basit şekilde gösterelim. Öncelikle dns sunucularımızı..

  Webmaster / Wordpress12 Görüntüleme0 yorum
  Salmonella bakterisi ve Gıda Zehirlenmesi Salmonella bakterisi ve Gıda Zehirlenmesi

  Manisa’da Askerlerin Zehirlenme Sebebi Salmonella Bakterisi Manisa, 1’inci Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı’ndaki gıda zehirlenmesi şüphesiyle 1046 asker hastaneye sevk edilmişti. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada klinik bulgular, hastalardan alınan örnekler..

  Bilgi / Güncel / Sağlık4 Görüntüleme0 yorum
  E Vitamininin Bulunan Besinler E Vitamininin Bulunan Besinler

  Yüksek miktarda E vitamini içeren gıdaları aşağıda listede belirtilmiştir. Sayılanların dışında da E vitamini içeren besinler de vardır. E Vitamince Zengin besinler: -Bitkisel yağlar, -Tahıl taneleri, -Baklagiller, -Yağlı tohumlar (ayçiçeği,..

  Bilgi / Sağlık4 Görüntüleme0 yorum
  E Vitamini Nedir? Faydaları nelerdir? E Vitamini Nedir? Faydaları nelerdir?

  İnsanlarda yetersizlik belirtilerine sıklıkla rastlanmamaktadır. Günlük tükettiğimiz yiyeceklerde yeterli miktarlarda bulunur. Çok önemli bir vita­min olan vitamin E yağda erir alkali ortama ve güneş ışınlarına karşı hassastır. Oksijen ve demir..

  Bilgi / Sağlık3 Görüntüleme0 yorum
  D Vitaminin Bulunan Besinler D Vitaminin Bulunan Besinler

  D vitaminini güneşten ışınlarından alabiliriz. Balık, balık yağı, , yumurta sarısı, karaciğer, tereyağı, zenginleştirilmiş besinler (örneğin margarin) D vitamini açısından zengin besinlerdir.  ..

  Bilgi / Sağlık3 Görüntüleme0 yorum
  D Vitamini Nedir Faydaları nelerdir? D Vitamini Nedir Faydaları nelerdir?

  D vitamini; yağda eriyen bir vitaminlerden biridir. Emilimi için yağ ve safraya ih­tiyaç vardır. Balık yağı ve güneş ışığında bulunan D vitamini yeteri kadar alınmadığında raşitizm görülür. Raşitizmde kemik ve..

  Bilgi / Sağlık2 Görüntüleme0 yorum
  D Vitamini Eksikliği D Vitamini Eksikliği

  D vitamini eksikliği, güneş ışığını doğrudan alamayan kişilerde, hızlı büyüyen çocuklar­da, az güneş alan ülkelerde görülür. D vitamini ye­tersizliğinin yaygın olarak görülmesi doğal yiyeceklerde yeterince bulunmamasına bağlıdır. Eksikliğinde çocukluk çağı..

  Bilgi / Sağlık3 Görüntüleme0 yorum
  A Vitaminin Bulunan Besinler A Vitaminin Bulunan Besinler

  A vitamini birçok besinde bulunmaktadır.  Biz yazımızda yüksek miktarda A vitamini içeren gıdalar üzerinde duracağız. Metabolizmamız A vitaminini iki farkı yolla temin eder. Retinol formundaki A vitami­nini hayvansal kaynaklı karaciğer,..

  Bilgi / Sağlık5 Görüntüleme0 yorum
  İki Yalancı Dizisi Gülsüm Kimdir? İki Yalancı Dizisi Gülsüm Kimdir?

  Tuna Arman, Kanal D ekranlarında başrollerinde Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin’in yer aldığı dizi “İki Yalancı”da Gülsüm karakterini canlandırmaktadır...

  TV - Sinema10 Görüntüleme0 yorum