44. Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerini Buldu

/ 12 Aralık 2017 / 130 Görüntüleme / 1 Yorum

44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri dün gece sahiplerini buldu. İşte 32 dalda ödül verilen İhtişamlı gecede ödül alan isimler ve Yaşananlar:

1- Rising Star Ödülü (Yükselen Yıldızlar)


Ödülü kazananlar, Miray Daner – Hazal Filiz Küçükköse – Melisa Şenolsun. Yükselen Yıldızlar ödüllerini Neslihan Atagül Doğulu’dan aldı.

2- En İyi Senarist


Ödülü kazanan ‘’Vatanım Sensin’’ adlı dizinin senaristliğini yapan Nuran Everen Şit oldu. Nuran Everen Şit’e ödülünü Osman Sınav verdi.

3- En İyi Spor Programı


Ödülü Kazananlar, ‘’Stadyum’’ adlı program ile Ersin Düzen – Mustafa Denizli – Ali Gültekin (TRT). Ödülü veren isim ise ünlü Teknik Direktör Yılmaz Vural oldu.

4- En İyi Dizi


Ödülü kazanan, Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘’Vatanım Sensin’’ adlı dizi oldu. Yapımcı Onur Güvenatam’a ödülü Türker İnanoğlu tarafından verildi.

5- En İyi Klip


Ödülü kazananlar Mabel Matiz ve Anıl Can oldu. Ödülleri ünlü şarkıcı Göksel tarafından verildi.

6- Yılın Şarkısı

Ödülü Kazanan Tarkan – Beni Çok Sev. Söz: Günay Çoban – Serkan İzzet Özdoğan. Geçen sene ödülü alan Ayla Çelik’in elinden ödülü aldı. Gecede sahne alan Tarkan Beni Çok Sev adlı şarkısını seslendirdi.

7- En İyi Pop Müzik


Ödülü Kazanan Tarkan oldu. Ödülü veren Cem Yılmaz olunca espriler havada uçuştu. Cem Yılmaz ‘’Tarkan’ın ne kadar star olduğunu siz düşünün, ayak işlerini ben yapıyorum.’’ Dedi. Rakamlar tatmin etmeyince Tarkan’a geçtim diyerek de salonu kahkahaya boğdu.

8- En İyi Pop Müzik Kadın


Ödülü kazanan Sezen Aksu oldu. İzmir’de olduğu için geceye katılamayan Sezen Aksu videolu mesaj yayınladı. Ödülü veren Cem Yılmaz ise ‘’ Genç bir isim, Yeni bir isim Sezen Aksu’’ diyerek esprisiyle geceye renk kattı.

9- En İyi Çocuk Oyuncu


Ödülü kazanan Beren Gökyıldız. Ödülü veren isim ‘’Anne’’ dizisinde Beren Gökyıldız’ın annesini canlandıran Cansu Dere olunca duygusal anlar yaşandı.

10- En İyi Fantezi Halk Müziği Kadın


Ödülü kazanan Ebru Yaşar oldu. Ödülü veren isim Erol Evgin. Ebru Yaşar ‘’Bu ödülü susan ve susturulan bütün kadınlar için alıyorum.’’ Dedi.

11- En İyi Fantezi Halk Müziği Erkek

Ödülü kazanan Koray Avcı oldu. Ödülü Erol Evgin takdim etti.

12- Mucize Yaratanlar


Ödülü kazananlar, Kenan İmirzalıoğlu – Songül Öden – Engin Akyürek – Erkan Petekkaya – Cansu Dere – Tuba Büyüküstün oldu. Bu değerli ödülü Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Üyesi Vuslat Doğan Sabancı takdim etti.

13- En İyi Kadın Sunucu


Ödülü kazanan Evrim Akın oldu. Ödülü veren isim Merve Boluğur.

14- En İyi Erkek Sunucu


Ödülü kazanan Ali İhsan Varol oldu. Ödülü Selçuk Yöntem takdim etti.

15- En İyi Komedi & Romantik Komedi Dizisi


Ödülü kazanan Güldür Güldür Show (Show Tv). Ödülü Yılmaz Erdoğan takdim etti.

16- En İyi Komedi & Romantik Komedi Dizisi Kadın Oyuncu

Ödülü kazanan Hande Erçel oldu. Hande Erçel ‘’ Yolun daha çok başındayım ve mesleğimi tutkuyla yapıyorum. Destek olan herkese teşekkürler’’ dedi. Ödül veren isim ise Yılmaz Erdoğan oldu.

17- En İyi Komedi & Romantik Komedi Dizisi Erkek Oyuncu


Ödülü kazanan Çağlar Çorumlu oldu. Ödülü Yılmaz Erdoğan takdim etti.

18- En İyi Çıkış Yapan

Ödülü kazanan Aleyna Tilki oldu. Aleyna Tilki ‘’Bu ödül benim vitrinimde duracak o yüzden çok mutluyum. Öncelikle Emrah Karaduman’a, Ozan Abiye, Ersoy abiye çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

Haluk Levent ödül veren isim oldu. Aleyna Tilki’yi ilk kez kendi konserinde sahnede şarkı söylemek isteyince tanıdığını belirten Haluk Levent. Şimdi ona ödül vermek gururlandırıcı bir olay dedi.

19- Azerbaycan’ın En Parlak Yıldızı Ödülü


Ödülü kazanan Röya oldu. Ödülü Sinem Kobal takdim etti.

20- En İyi Dizi Müziği

Ödülü kazanan Atakan Ilgazdağ (Söz-Star Tv) oldu. Ödülü Kıraç takdim etti.

21- En İyi Yönetmen

Ödülü kazanan Yağız Alp Akaydın (Söz – Star Tv) oldu. Yağız Alp Akaydın ‘’ İlk günden beri bize inanıp güvendiniz. Bu Ödülü 7/24 Görev Başında olan tüm Askerlere ithaf ediyorum.’’ Dedi.

22- En İyi Kadın Haber Sunucusu


Ödülü kazanan Nazlı Çelik (Ana Haber – Star Tv) oldu. Ödülü Mehmet Aslantuğ takdim etti.

23- En İyi Erkek Haber Sunucusu

Ödülü kazanan Fatih Portakal (Fox Tv) oldu. Mehmet Aslantuğ ödülü takdim etti.

24- En İyi Haber programı

Ödülü kazanan Cüneyt Özdemir (CNN TÜRK) oldu. Mehmet Aslantuğ ödülü takdim etti.

25- En İyi Gündüz Kuşağı


Ödülü kazanan Müge Anlı oldu. Her şeyi bulan Müge Anlı sonunda ödülü de bulmuş olsa gerek. Şansal Büyüka ödülü takdim etti.

26- En İyi Yarışma


Ödülü kazanan Survivor yarışması oldu. Ödülü Programın yapımcı ve sunucusu Acun Ilıcalı’ya, Şansal Büyüka tarafından takdim edildi. Acun Ilıcalı ‘’12. Altın Kelebek’im. Ekibimle gurur duyuyorum.’’ Dedi.

27- En İyi Proje

Ödülü kazanan Çeyrek Asır – Harun Kolçak oldu. Ödülü Harun Kolçak adına alan Babası Eşref Kolçak oldu. Ödülü İzzet Öz takdim etti.

28- En İyi Müzik Grubu

Ödülü kazanan Athena grubu oldu. Hakan Özoğuz ‘’Altın üstü çamurla kaplansa da değerinden bir şey kaybetmez. Anadolu altındır.’’ Dedi. Ödülü İzzet Öz takdim etti.

29- En İyi Kadın Oyuncu


Ödülü kazanan Aslı Enver (İstanbullu Gelin – Star Tv) oldu. Hale Soygazi ödülü takdim etti.

30- En İyi Erkek Oyuncu

Ödülü kazanan Tolga Sarıtaş (Söz – Star Tv) oldu. Ödülü Hale Soygazi’nin elinden alan Tolga Sarıtaş ‘’Dünya olarak zorlu bir süreçten geçiyoruz. Terör ölüm… Yeryüzünde hiçbir şey canlının yaşan hakkından daha önemli olmamalı. Bu projede olmaktan durur duyuyorum. Terörsüz güzel günlere …’’ dedi.

31- En İyi Dizi Çifti

Ödülü kazanan Öykü Karayel – Gökhan Alkan (Kalp Atışı-Show Tv) oldu. Ödülü ise Beyza Şekerci ve Engin Hepileri takdim ettiler.

32- En İyi Youtuber / İnstagrammer


Bu yıl ilk defa verilen Ödülü kazanan Ünlü Youtuber Enes Batur oldu. Enes Batur ‘’Muhtemelen çoğunuz beni tanımıyor fakat ben burada olmaktan çok mutluyum. Ödülü Enes Batur ailesine hediye ediyorum.’’ Dedi. Ödülü ise Şeyma Subaşı takdim etti.

Etiketler

44. Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerini Buldu (1 Yorum)

Tavsiye

Dünyanın en derin yeri nerdedir?