2017 Yılının En Popüler Telefon Uygulamaları (iOS/Android)

/ 25 Mayıs 2017 / 426 Görüntüleme / yorumsuz /
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (oy yok)
Loading...

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte herkesin sahip olduğu akıllı telefonlar ve bunlara yüklü olan, günlük hayatta çok sık kullandığımız uygulamalar mevcut. Büyük çıkış yaparak dünyada ses getiren uygulamaları hem iOS platformunda hem de Android platformunda inceledik.

Spotify (iOS/Android)

Ücretsiz olarak App Store ya da Google Play mağazalarından indirilebilen müzik uygulaması Spotify, içerdiği milyonlarca müzik sayesinde müzik severlerin ilgi odağı oldu ve hit şarkılar milyarları aşan dinlenme oranını yakaladı. Üstelik çok bir ücret karşılığında Premium üyelik satın alıp milyonlarca şarkıyı reklam olmadan telefonunuzda çevrimdışı olarak dinleyebilirsiniz.

Snapchat (iOS/Android)

Ücretsiz olarak her iki platformda yer alan anlık resim gönderme uygulaması olan Snapchat’te, çıkışının üzerinden uzun bir süre geçse de her gün milyonlarca Snap’ler atılıyor.

PhotoDirector (iOS/Android)

Bir fotoğraf düzenleyicisi olan PhotoDirector, 2017 yılında neredeyse her telefonda yer aldı ve  iOS ve Android sistemine sahip telefonlarda mükemmel fotoğraf düzenlemeleri yapılmaya devam ediyor.

Mobile Security & Antivirus from Avast (Android)

Android tabanlı akıllı telefonlarda tam bir virüs koruması sağlayan Avast, kullanıcının isteğine göre telefonunuza tam bir bakım yapıyor ve olası tehditleri yok ediyor.

Prisma (iOS/Android)

Neredeyse herkesin Instagram hesabında bir tane Prisma’lı resmi bulunuyor. 2017 yılının ortalığı yıkan uygulaması Prisma, resimlerinizi yağlı boya efektiyle yaratıcı bir şekilde filtreleyip önünüze sunuyor.